Он-лайн

Antares-Logo
 (095)-702-10-20  (098)-702-10-20
Antares
×

Введіть номер і ми передзвонимо Вам

Онлайн-курс

До старту онлайн-курсу залишилось:

У програму теоретичного онлайн-курсу входить:

  • Онлайн Відео лекції на платформі YouTube у ПН, СР, ПТ з 17:30 до 20:20, ВТ,ЧТ - 18:00 , СБ 10:00
  • Відео записи проведених онлайн лекцій для перегляду у зручний для вас час
  • Комплект навчальних матеріалів
  • Інтерактивні тести і завдання на базі classroom.google.com
  • Консультації викладача на платформі google meet.

Після проходження повного онлайн-курсу ви отримаєте відповідний сертифікат, який надає право на здачу теоретичного іспиту у Сервісному Центрі МВС.

Інструкції для приєднання до курсу:

Інструкція для мобільного додатку (PDF)

Інструкція для ПК (PDF)

Навчайтесь в автошколі не виходячи з дому

Ще ніколи вивчення теоретичного матеріалу не було настільки зручним. Тричі на тиждень з 17:30 до 20:20 у YouTube проводяться прямі трансляції під час яких Викладач детально та пізнавально розповідає матеріал, встановлений типовою навчальною програмою. Також під час прямих трансляцій на YouTube, можна ставити питання у живому чаті, на які викладач надає відповіді під час трансляції.


Для запису на теоретичний онлайн курс достатньо принести в будь-яку зручну для вас філію наступні документи:

  • паспорт 1,2 сторінка та прописка або ID картка та витяг (прописка)
  • ІПН+ксерокопія
  • Фото 3*4=2 шт
  • Медична довідка форма 0-83
  • Оплату за навчання яку також можна розділити на декілька частин.

Під час теоретичного онлайн навчання по вівторках та четвергах о 16:00, 17:00 та 18:00 (наші учні мають можливість обирати зручний час) у google meet проводяться додаткові семінарські заняття на яких у вас буде можливість разом з викладачем вирішувати онлайн тести. Завдяки цим тестам, ви зможете перевірити свої знання. Дані тести спеціально розроблені нашими викладачами та з їх допомогою, кожен студент може з легкістю підготуватися до складання іспиту в сервісному центрі МВС.

Окрім цього для учасників теоретичного онлайн курсу у нас створена спеціальна закрита група у Телеграм де викладач також активно відповідає на тестові питання та сприяє швидшому та кращому засвоєнню матеріалу. «Антарес» надає вам чудову можливість отримати якісні знання ПДР не витрачаючи час на відвідування навчальних класів.

По закінченню теоретичного курсу ви зможете завантажити записи лекцій та переглядати їх в зручний для вас час, для більш плідної підготовки до іспиту в сервісному центрі МВС.

У нас ви знайдете актуальну та зручно структуровану матеріальну базу, допомогу висококваліфікованого викладача та адміністраторів автошколи, супровід протягом навчання та підтримку усіх учасників курсу. Наш курс, спрямований на те, щоб після закінчення навчання ви дійсно знали та розуміли ПДР і стали умілими та відповідальними водіями.

Обирайте «Антарес» та навчайтесь у найкращій автошколі України.

Наші пропозиції

Категорії

Random Name B 5000 грн

Накатка категорій

Індівідуальне водіння

B 400 грн

Контакт-центр